bez bebek bölüm özetleri

 Bez bebek 61. Bölüm Özeti

Oyuncaklar dünyası sona yaklaşmıştır, yüce konsey dünyalı bir çocuğun kırmızı ormandaki Obüs Kobüs ağacından toplayacağı çiçeklerden yapılacak iksirle sorunlarının çözüleceğini bildirir. Nana çocukların bu tehlikeye atılmalarına asla izin vermez. Ancak Şoker çocukları ikna ederek oyuncaklar dünyasına götürmeyi başarır ve onların kopyalarını yaparak dünyada yaşamalarını sağlar. Sulina tarafından parmak çocuk yapılan Kulina’yı ise çok zor bir yaşam beklemektedir.

Bez Bebek 60. Bölüm Özeti

Bez Bebek 59. Bölüm Özeti

Şoker’in, Şeri’nin gönlünü kazanabilmesi için Nana’nın yardımına ihtiyacı vardır, bunun için Sulina’dan bir biçimde Nana’nın yüzüğünü çalar ve ikisir hazırlar. Nana’ya yüzüğünü geri verir, Kulina ve Nana’nın dünyaya yeniden gelmesini sağlar.
Sulina bunu öğrenince deliye döner, onu bulmak için dünyaya gelir. Şoker Sulina’dan saklanmak amacıyla eve mürebbiye kılığında girer, Şeri’nin gönlünü almaya çalışır. Bu arada Nana ve Hakan da kavuşmuştur ve tüm fakirliklerine rağmen mutludurlar. Nana işyerindeyken şeker komasına giren Binali’nin hayatını kurtarınca Binali’nin gözdesi olur. Simge sinirden delirir…

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !